KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598284
nr 1459 8284
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på pannå, 27x21, yttermått inklusive ram: 40x35 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:45:12
300 kr
400 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr